.

.

Обновено
D20 L30 дупка минимум 3мм максимална 10мм слива во облик на стегање флексибилни цевки вратило спојка енкодер stepper моторни 1pcs

D20 L30 дупка минимум 3мм максимална 10мм слива во облик на стегање флексибилни цевки вратило спојка енкодер stepper

DEN 52.08

Залиха
In stock

Купувачи како што избираат