.

.

Обновено
10pcs SMD 3225 активни кристално осцилатор OSC 25MHZ 25M 3.2*2.5 3.3 V 25PPM

10pcs SMD 3225 активни кристално осцилатор OSC 25MHZ 25M 3.2*2.5 3.3 V 25PPM

DEN 94.80

Залиха
In stock

Купувачи како што избираат