.

.

Обновено
Оригиналниот ЗНАЧИ И ELG-240-42 240W 42V 5.71 НА IP67 на сегашните и напон фиксна Напојување Meanwell LED драјвер ELG-240

Оригиналниот ЗНАЧИ И ELG-240-42 240W 42V 5.71 НА IP67 на сегашните и напон фиксна Напојување Meanwell LED драјвер

DEN 1284.00

Залиха
In stock

Купувачи како што избираат