.

.

Обновено
4G SIM LTE Android 6.0 Octa Core 2GB RAM меморија+32GB ROM 9 инчен Автомобил DVD Плеер За Субару Шумите 2 GPS Радио Navi Стерео TPMS DAB

4G SIM LTE Android 6.0 Octa Core 2GB RAM меморија+32GB ROM 9 инчен Автомобил DVD Плеер За Субару Шумите 2 GPS Радио

DEN 8544.00

Залиха
In stock

Купувачи како што избираат