.

.

Обновено
GM6-PAFB Нови и оригинални LS(LG) Напојување на модулот, Влезови AC 85-264V,Излези DC5V 3А, DC15V 0.2 A(За АД/DA)

GM6-PAFB Нови и оригинални LS(LG) Напојување на модулот, Влезови AC 85-264V,Излези DC5V 3А, DC15V 0.2 A(За АД/DA)

DEN 1992.00

Залиха
In stock

Купувачи како што избираат