.

.

Обновено
Бесплатен Превозот 20 КОМПЈУТЕРИ CEG8205A TSSOP-8 CEG8205 8205A Двојна N-Канал Подобрување на Режимот на Полето Ефект Транзисторски

Бесплатен Превозот 20 КОМПЈУТЕРИ CEG8205A TSSOP-8 CEG8205 8205A Двојна N-Канал Подобрување на Режимот на Полето Ефект

DEN 174.48

Залиха
In stock

Купувачи како што избираат